Tyty autožárovek h4

Každý automobil musí mít v pořádku světla. Svítíme ve dne, ale také v noci a pokaždé musíme mít o silnici před námi dobrý přehled, proto je kvalitní osvětlení vozovky žádoucí a nesmíme jej podceňovat. Ke kvalitnímu osvětlení nám dopomohou samozřejmě kvalitní produkty, které vyrábí společnost Osram. Celosvětově uznávaný a špičkový výrobce a prodejce těchto produktů. Zaměřují se i na další osvětlení, takže mají mnohaleté zkušenosti, proto se s nimi můžete úspěšně setkat po celém světě. Jejich produkty jsou dostupné a přitom vysoce profesionální.
H4 lightpark.cz je označení pro autožárovky do předních světlometů.Vozidlo zaparkované na trávě, kde je sníh, u lesa a má rozsvícená světla, v pozadí je krásná obloha

Rozdělení produktů

Existují tři základní typy od společnosti Osram. Jedná se o:

  1. Osram Silverstar nové verze 2.0– Silverstar má o 60% větší svítivost než jakékoliv jiné běžné produkty. Oproti předešlé verzi má také lepší a delší životnost až o dvojnásobek. Světelný kužel je dostatečně dlouhý, prodloužený hned o 20 metrů. Svítivost je vysoká a světlo příjemné, které tolik takzvaně netahá oči. Viditelnost ocení nejenom běžní uživatelé, ale i profesionální řidiči pro dlouhé či náročné trasy. Skvěle uvidíte ve dne, i v noci. Budete mít dostatečný přehled před vámi a to hned na několik desítek metrů. Světlo také umocňuje a velice brzy zviditelňuje značky či jiné překážky v jízdě, čili řidič má vždy možnost včas zareagovat. Světlo je navíc opatřeno UV filtrem a i díky tomu má delší životnost. S tímto produktem můžete vyrazit kamkoliv do Evropy, všude je světlo schválené a povolené.
  2. Osram UltraLife– UltraLife se může pochlubit až třikrát delší životností oproti běžným produktům. Precizní zpracování a důkladné odzkoušení daly tomuto produktu vysoce kvalitní hodnocení. UV filtr chrání pře světelnými paprsky. Produkt se hodí do všech typů předních světlometů. Až 3000 hodin jízdy při tlumeném světle si může užívat každý řidič, který si tento produkt pořídí. Už žádné časté vyměňování světel.

vůz v autosalonu, bílý Hyundai pohled zepředu, svítí světla.

  1. Osram Cool Blue Intense– I Cool Blue Intense obsahuje UV filtr, který zabraňuje poškozování okolních plastů. Teplota chromatičnosti běžně dosahuje až 4200 K, díky tomu produkuje až o 20% více světla. Vyšší svítivost, takzvané čiré či modré světlo je velice oblíbené u moderních automobilů, ale pořídit si jej může naprosto kdokoliv. Světla budou vypadat jako xenonová, výrazná, ale zároveň poskytující vysoký komfort za běžnou cenu.

0