Sídlo pro podnikání

Každá firma musí mít pro své podnikání někde sídlo, což udává zákon. Někde je skutečně potřeba, ale v některých oborech si stačí pronajmout virtuální.

Sídlo pro podnikání

Nemovitost

Každá firma musí mít třeba na finančním úřadě napsáno své sídlo, aby byla dohledatelná. Pokud chcete mít kanceláře či podnikat ve výrobě něčeho, tak se rozhodně neobejdete bez vhodné nemovitosti. Při jejím nákupu je dobré se osobně podívat na několik nemovitostí, abyste skutečně nakonec nalezli tu pravou. Každé podnikání si vyžaduje individuální prostory, přičemž tomu musím přizpůsobit velikost, dostupnost, stavební vlastnosti, cenu, rozvody sítí a další vlastnosti sídla.

sídlo společnosti

Pokud počítáte do budoucna s rozšiřováním, tak je dobré mít od začátku jistou rezervu, aby se dali prostory rozšířit. Rozhodně si dávejte pozor na stavební stav nemovitosti, protože případně opravy se můžou výrazně prodražit, takže mějte vždy jistou finanční rezervu. Až dojde na samotný prodej, tak se na vše potřebné ptejte a pečlivě čtěte smlouvu. Rozhodně je na místě si ji nechat zkontrolovat od profesionála, aby Vás v budoucnosti nepřekvapily žádné háčky.

Virtuální sídlo

U podnikatelských oborů jako je třeba e-shop a podobné práce, které probíhají třeba formou internetu vůbec nepotřebujeme kupovat nemovitost, protože práci můžeme vykonává z domu, a proto nejsou zapotřebí ani kanceláře. Ovšem na řadě institucí musíme mít zapsáno sídlí firmy, a proto je potřeba tento problém vyřešit. Místo podnikání OSVČ se dá velmi snadno zařídit přes firmu, která Vám poskytne svou adresu nemovitosti za pár stovek, takže už nebudete muset dal nic řešit.

obchodní podnikatel

Společnost má skutečnou nemovitost, kam Vám bude chodit veškerá pošta a vždy Vám v takovém případě přijde upozornění. Před domem budete mít zajištěné parkovací místo, takže kdykoliv sem můžete přijet a pohodlně zaparkovat. Navíc je tu i kompletní recepce, která se postará o Vaše zákazníky, což je velká výhoda, když se budou chtít o něčem informovat. Navíc k uzavření smlouvy máte k dispozici kancelář na čtyři hodiny.

0