Tmavá skla nejsou jen stylový doplněk

Jste majitelem osobního vozidla, a často řídíte? Určitě se nevyhnete řízení ani v horkých letních dnech. Pobyt ve sluncem rozžhaveném autě je leckdy doslova očistec. Horké sluneční paprsky dokážou udělat z vašeho auta výheň, a někdy je třeba počkat, než do auta dokážete nasednout. Klimatizace je o poznání lepší, ale je velká část lidí, kteří mají i starší vozidla bez klimatizace, nebo bez automatické klimatizace. Nicméně pro všechny existuje trvalé řešení, jak snížit horko v autě, a tím jsou protisluneční folie. Dodáváme fólie s propustností světla od 5 do 50 %.

Co udělají s vaším autem?

Sníží průnik slunečních paprsků do kabiny vozidla
Sníží teplotu uvnitř auta
Odráží UV záření

zatmavená skla

K dostání jsou u nás 3 řady folií. Najdete u nás Pro Nano, Carbon nano a Ceramic Carbon Nano. V čem se liší jednotlivé varianty? Samozřejmě jde o rozdílnou kvalitu a tepelně izolační vlastnosti, od čehož se odvíjí i cena. Nejvyšší řada vám zaručí, že ve vašem vozidle ubude až 95 % tepla.

zatmavené zadní sklo

Naše folie jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě, a to i ty levnější. Každá varianta vám poskytne ochranu před vysokým slunečním zářením, a dodá vám potřebný komfort. Při pobytu v autě musí mít člověk maximální pohodlí, aby se mohl plně soustředit na jízdu. Zvláště pokud vozíte děti, je nutné zajistit vozidlo tak, aby během cesty nedocházelo k tomu, že děti budou nepříjemné a budou vás za jízdy rušit. To může vést k tomu že se na vteřinu otočíte dozadu, a problém může být na světě. Tónování autoskel není žádná móda nebo nepotřebný doplněk. Je to do jisté míry i prvek bezpečnostní, a není dobré podceňovat žádný aspekt cestování autem. Vyhněte se zavčas případným problémům, vyberte si potřebnou sílu UV ochrany a propustnost tepla, a my zbavíme váš vůz zbytečného horka.

Naše folie jsou bezpečné a schválené na základě české legislativy k používání v České republice.

0