Děti
Pro skvělou, flexibilní brigádu kontaktujte Janu Háteovou

Pro skvělou, flexibilní brigádu kontaktujte Janu Háteovou


Možná právě i vy nyní přemýšlíte nad tím, čím pěkným byste obdarovali své nejbližší tak, abyste jim tímto dárkem udělali co největší radost. Možností je na výběr hned celá řada, ale platí, že míra radosti není přímo úměrná ceně darovaného předmětu. A to je vlastně dobrá zpráva. Pokud totiž lidem, na kterých vám záleží, darujete třeba i něco úplně malého, co jim ale udělá velkou radost, tak splníte své i jejich přání a nebude vás to stát mnoho peněz.
vánoční potřeby.jpg
A přesně tak to může být třeba v případě, kdy si zvolíte výrobky od firmy Selvintech s.r.o. jedná se o krásné drobné dekorativní předměty, nejčastěji s vánoční tématikou jako jsou například různí andělíčci anebo vánoční hvězdy. Jsou ideální jako ozdoby na vánoční stromeček anebo na kytici na vánoční stůl, nicméně můžete si je klidně i jen tak pro radost někde pověsit anebo je používat jako talisman pro štěstí, všechno je možné. Každopádně jisté je, že ať už je někomu darujete anebo si je ponecháte, tak tím jistě vyvoláte velkou radost.
větvičky a ozdobičky.jpg
Radujte se ze své práce
A radost z těchto výrobků můžete mít i v případě, kdy se rozhodnete pracovat na jejich výrobě. Nejedná se o nijak těžkou anebo složitou práci. Jistě, chvíli to trvá, než se tyto ozdoby naučíte vyrábět, nicméně v případě brigády pro firmu Selvintech s.r.o. musíte být především trpěliví a pečliví a je přirozeně potřeba, aby vás taková drobná ruční práce bavila.
skleněná kulička.jpg
Pokud tedy patříte ke kreativním lidem, kteří stále něco tvoří, pak jste jistě tím pravým uchazečem o podobnou brigádu, to jistě potvrdí i pracovnice firmy, paní Jana Háteová, která má komunikaci s brigádníky na starosti. Jestliže vás tato práce osloví a rozhodnete se jí věnovat svůj čas, pak budete jistě nadšení z toho, že se jedná o velmi flexibilní brigádu, kterou můžete vykonávat ve svém volném čase, kdykoli na to máte volno anebo chuť.

0