Osvěžení na zahradě

Pokud se chcete v létě na zahrad občas zchladit, nebudete rovnou potřebovat mít bazén. Bohatě vám postačí pořídit si daleko levnější venkovní sprchu.

Osvěžení na zahradě

Vedra dokáží být docela velká i v našich končinách. O tom jsme se konec konců přesvědčili předloňské a předpředloňské letní prázdniny. V takových měsících je vhodné nejen zlepšit svůj pitný režim, ale zároveň občas zchladit celé tělo. Ve vedrech totiž trpí i pokožka, a i ta potřebuje jednou za čas dostat napít. Máte-li tak zahradu, klidně si na ni postavte bazén. Je to ideální řešení tohoto problému. Nejenže budou mít vaše děti kde trávit své volné chvíle, ale také budou mít neustále hydratovanou pokožku.

Dopadající kapky

Pokud se vám nechce utrácet za bazén, je to docela pochopitelné, i když nadzemní modely se dnes dají koupit skutečně jen za pár babek. I tak ale můžete mít na zahradě nějaký druh osvěžení, a teď tím není myšlen tác s pivem. Řeč je o solární sprše Chlorito.cz, která může za jistých okolností nahradit funkci bazénu.

Jedná se o docela sofistikované zařízení, díky kterému se můžete osvěžit venku na zahradě kdykoliv budete chtít. Hodně sice záleží na tom, který model si pořídíte, ale většinou se jedná o designově docela povedené kousky, které tak mohou plnit nejen svou užitnou funkci, ale zároveň mohou do jisté míry fungovat i jako dekorace. Sprchy tohoto druhu nejsou navíc kdovíjak drahé. Za pár tisíc můžete mít některý z levnějších typů. Nejedná se sice o nic extra, ale pro občasné osvěžení více netřeba.

Sprchování

Nejsou náročné

Co je dobré zmínit je fakt, že solární sprchy jsou všechno, jenom ne náročné. Není potřeba se o ně kdovíjak jak starat. To třeba o bazény je starosti habaděj a často nevíte, kde vám hlava stojí. Zde stačí jen občas naplnit nádrž vodou a tím to v podstatě hasne. Jelikož se jedná o samostatně fungující zařízení, které je poháněno slunečním zářením, nebere žádnou energii z domu. Provoz je tak v podstatě bezplatný, což je další podstatná výhoda. Je tedy jen málo důvodů, proč si na zahradu tento druh sprchy nepořídit.

0