Květiny potěší v každé podobě

Ostatně kdo by je neměl rád, jsou zvláštní svým tvarem, barvou, různou texturou a dokonce jsou zajímavé i svojí odlišnou vůní, která mnohdy dokáže přenést do jiného světa snů. Je pravda, že všechny živé květiny mají jednu velkou chybu a to je jejich trvanlivost. I když se snažíme jim do vody přidat výživu, a podpořit jejich delší život, přesto se s námi rozloučí v poměrně krátké době. Leda že bychom použili zkušenosti a triky profesionálních floristů a proměnili živé květy v sušené květiny. I takové krasotinky udělají dostatek parády a potěší nejedno srdce.
dekorace ze sušených květů a přírodního materiálu

Co se sušenými květy?
V podstatě záleží na množství a kvalitě. Také je třeba si pořídit další přírodní materiál a nechat tak vyniknout originální tvorbu.

  • Sušená květina se hodí na výrobu věnců, které se dají zavěsit na dveře či vrátka v době různých svátků. Případně jsou velmi pěknou součástí i dušičkových věnečků.
  • Květinové dekorace mají různé podoby, mohou být ve váze, v závěsu či v jiných podobách, podle toho, jakým stylem je zapracujeme.
  • Malé sušené drobnosti se hodí i jako dekorace na dárky nebo dárkové koše, svým způsobem je velmi pěkně ozdobí.
  • Kytice se hodí jako výzdoba do různých místností při společenských nebo slavnostních událostí.
  • Ideální bytové dekorace.

kytice suchých růží

Vhodná kombinace barev

V podstatě ideální krásná kytice se musí vytvořit z pestrých kombinací barev, ale přirozeně takových, které budou k sobě ladit. V dnešní době není problém zakoupit různé sušené květiny, které jsou navíc velmi stabilní a trvanlivé. Také je vhodné je doplnit pestrými přírodními doplňky nebo travinou, která bude rovněž dobře sušená. Vlastní tvorba potěší vždycky a může se tak stát velmi milým dárkem k nějaké slavnostní příležitosti, případně ji lze využít jako vhodnou bytovou dekoraci, která oživí každý temný nebo prázdný kout. A co si budeme povídat, takovou moc a skrytou sílu skutečně květiny mají a to v jakékoliv podobě.

0