Je na čase obléct šaty!

Blíží se jaro a tak je načase oživit svůj šatník nějakými novými kousky. V šatníku každé ženy by neměly chybět krásné šaty, které se hodí jak na posezení s kamarádkami, tak třeba do přírody. Jaké vzory a jakou délku zvolit? Délku šatů volte tak, aby jste se v ní cítili pohodlně. Z příliš krátkých šatů by vám mohlo koukat pozadí, příliš dlouhé byste si mohla zase nechtěně přišlápnout. Celkem můžete vybírat ze čtyř délek.

šaty

Mini šaty jsou ty nejkratší možné, které si můžete pořídit. Tyto šaty by vám budou sahat maximálně do poloviny stehen. Ve většině případů jsou však těsně pod zadek. Pokud máte dlouhé, štíhlé nohy a skvělé sebevědomí, pak jsou tyto šaty jasnou volbou.
Midi délka šatů je ideální pro všechny ženy, které nemají rády mini a dlouhé nebo maxi šaty se také nestaly jejich oblíbenými kousky ve skříni. Jsou dlouhé do půlky lýtek a vypadají velmi dobře s vysokými podpatky. Navíc sluší většině typů postav.
Dlouhé a maxi šaty sahají až po zem nebo těsně nad kotníky. Obuv u těchhle šatů je čistě na vás. Skvěle vypadají boty s plochou podrážkou i podpatky. Většinou tyhle dlouhé délky sluší vysokým ženám. Pokud jste menší, volte raději dlouhé sukně s tričky než šaty.
Lady délka šatů je velmi oblíbená. Končí buď těsně nad nebo pod koleny. V upnutých šatech vypadají skvěle starší dámy a ve střihu do A zase mladé dámy.

maskáčové šaty

Ve vzorech a barvách se meze nekladou. Můžete vybírat z toho, co je zrovna trendy nebo z toho co se líbí vám a v čem se cítíte dobře. Květinové vzory jsou neumírající stálicí, která vypadá dobře za každé příležitosti. Pokud chcete něco originálního, můžete sáhnout třeba po maskáčových šatech. Maskáčový vzor vypadá skvěle na mikinových šatech, které na jaře i v létě jistě ocení každá žena, protože se hodí jak do města, tak na doma. V rozmanitosti materiálu šatů se meze nekladou. Nebojte se být originální a zazářit při každé příležitosti!

0