Jak navýšit svůj příjem

·         Vraťte se ke studiu
Jednou z možností je vrátit se do školy. Ten správný titul z vysoké školy, ať se nám to líbí nebo ne, má v současnosti moc odstartovat cestu k lepšímu zaměstnavateli, nebo k povýšení. S lepším místem pak logicky přichází i více peněz na výplatnici.
Ne všechny obory se však tímto pravidlem řídí. Dobře si tuto příležitost promyslet. A nezapomeňte vybírat obor tak, aby vám v budoucnu poskytnul návratnost peněz i času, které studium vyžaduje.
Pokud se nechcete vracet do školy, nebo je pro vás vysoká prostě velké sousto, můžete se alespoň zaměřit na absolvování některého z užitečných kurzů, či získání jazykových certifikátů.
srovnané bankovky
·         Zpeněžte své koníčky
Pokud jste kreativní a hravý člověk, který potřebuje menší nakopnutí štíhlého rozpočtu, toto může být vaše ideální volba. Ať už ve volném čase malujete, vyrábíte panenky, mýdla či polštáře, nebojte se své produkty nabídnout. Nikdy to nebylo jednodušší! Použijte internet, prezentujte své výrobky díky rozlišných internetovým službám.
Dalším způsobem, jak profitovat na vašem hobby, je vytvořit kanál na YouTube. Pokud jste ke své zručnosti i výřeční a vtipní, díky této platformě si rychle můžete podmanit obecenstvo. Vytvářejte hodnotná videa, která budou divákům pečlivě vysvětlovat tématiku, zaměřenou na váš koníček.
Ideální kombinací je pak zručnost, vypravěčské schopnosti a anglický jazyk. Na anglicky hovořícím publiku se dá, ve srovnání s tím českým, profitovat podstatně více.
vysypané prasátko
·         Žádejte navýšení platu nebo povýšení
Poskytuje vaše práce možnost kariérního růstu? Poslední možnost, kterou byste měli zvážit, je požádat o navýšení nebo povýšení ve vašem zaměstnání. Můžete také hledat lepší práci v jiné společnosti. Zvláště pokud jste aspoň částečně nenahraditelní (resp. těžko nahraditelní), můžete se často shledat s úspěchem.
Nebojte se hledat novou práci, především pokud nevyděláváte dost peněz ani na pokrytí svých výdajů. Může být frustrující pracovat tam, kde máte pocit, že jste omezení, nebo podhodnoceni. V tom případě si udělejte čas pravidelně hledat novou práci.

0