Hra pro celou rodinu

Každý kdo má rád zábavu a vyhledává stále nové věci, určitě by měl vyzkoušet hru, která je plná hádanek a hlavně napětí. Úniková místnost Pardubice, je nabitá hádankami, hlavolamy a nejrůznějšími záludnostmi, které si neumíte ani představit. Díky nástrahám a efektům, můžete zažít nezapomenutelnou zkušenost, která Vás zaručeně ohromí a budete, na ně dlouho vzpomínat.

únikovka

Úniková místnost, je hra určená pro dva až pět hráčů a jejím hlavním úkolem je vyřešit prekérní záhadu a to v daném limitu 75 minut. Na výběr budete mít z mnoha témat a bude jen na Vás, zda se vydáte cestou detektiva, či jiných postav, co daná hra nabídne. Velkou výhodou pro Vás bude fakt, že budete spolupracovat v týmu, takže jak se říká, víc hlav víc ví. Nebude přitom záležet na tom, zda jste sportovně nadaní, nebo jste jednička v rychlém počítání. Velkou roli zde bude hrát logické myšlení, rychlé reakce, systematické postupy a hlavně spolupráce celé party.

Na tuto zábavnou činnost přitom nebudete potřebovat žádné sportovní oblečení, či speciální obuv, bohatě si vystačíte jen v tom, v čem přijdete. Zároveň se však nedoporučuje přijít v podpatkách, či smokingu, nejdete do divadla. Hra není přitom ani moc fyzicky náročná, proto jí zvládnou jak děti, tak i starší lidé. Jestliže si v průběhu hry nebudete vědět rady, nemusíte zoufat. Obsluha je vždy připravena a v dané místnosti jsou telefony, které slouží k oslovení obsluhy o pomoc. Samozřejmostí jsou zde také toalety, na které si můžete kdykoliv během hry odskočit.

únikovka (3)

Hru je možné dopředu zarezervovat a domluvit si předem termín a čas příjezdu. Samozřejmostí je i koupě voucheru, či zamluvení prostoru pro školní výlet nebo narozeninovou oslavu. Proto neváhejte a zkuste vyzkoušet hru, která je stále více oblíbená, určitě nebudete litovat a na zážitky, které zde prožijete, budete dlouho vzpomínat.

0