Neomezené možnosti hraní

Laser game představuje hru, kterou hrajete naživo. Dostanete vestu, zbraň do rukou a jdete do arény. Na výběr je ze dvou arén. Předem si můžete zamluvit jakoukoliv z nich. Buďto tajemný labyrint nebo aztécké ruiny. Vytvoříte tým, se kterým jistě brzy porazíte nepřátele. Je to jenom ve vašich rukou! Skrývejte se v legendárních a bájných aztéckých ruinách nebo překvapte a rychle zabijte nepřátele v tajemném labyrintu, kde není útěku! Vyzkoušet můžete jakýkoliv typ hry. V těchto dvou arénách je možnost dalšího výběru typu hry. Je na výběr až z 11 různých typů herních strategií.

DSC8138

  • K dispozici je u nás samozřejmě lukrativní parkování a to přímo ve dvoře u nás u herny. Nebo v blízkosti herny. Další je možnost poskytnutí dárkového poukazu, se kterým můžete udělat radost svým blízkým, kamarádům, kolegům nebo rodinným příslušníkům. Myslíme také na věrnostní program, a proto máme připravené pro ty hráče, kteří se k nám rádi vracejí, věrnostní program, který zahrnuje nižší ceny.

Je to možnost, jak si vyzkoušet střelbu ze zbraně, krytí nebo novou strategii! Využijete své schopnosti, rozšiřte si obzory nebo se jen tak bavte s přáteli. Poskytneme příjemné zázemí a možnost výběru ze dvou základních arén. K dispozici jsou 2 arény:

  1. Tajemný labyrint
  2. Aztécké ruiny

skupina-mensi(1)

Obě dvě varianty skrývají neomezené možnosti herního systému. Každý si zde přijde na své, tomu věřte! Vyzkoušejte si střelbu se zbraní. Laser game je zkrátka vhodná pro každého, kdo chce zažít neobvyklou hru, střelbu a novou strategii na vlastní kůži. Nebojte se ukázat, co ve vás je! Možná tím všechny ostatní překvapíte. Dějová linie vás velice rychle vtáhne do reálné hry a vy se budete cítit jako znovuzrození. Jenom pozor, život máte jen jeden. Není to jako v počítačové hře! Zde je to reálnější! Hrajte a vyhrajte!

Skvělé i jako dárek

Možnost koupě dárkového poukazu využívají lidé, kteří chtějí potěšit své přátele, příbuzné či známé opravdu výjimečným, akčním a adrenalinovým zážitkem. Možná si řeknete, že je to hra jako každá jiná, ale právě tato má své vlastní kouzlo. Věnujte někomu dárkový poukaz a potěšte ho akční zábavou, při které se náramně pobaví a zažije něco nového, vzrušujícího a nečekaného!

0