Igelitové obálky využijete pro transport i skladování předmětů včetně potravin

Ukládat do plastových obalů z polyetylenu lze prakticky cokoli. Výhodou je nezávadnost po zdravotní stránce a možnost uchovávat jak potraviny, tak i vše ostatní, co přijde do styku s pokožkou nebo sliznicí, tzn. textilní materiály, hračky, bytové a dekorační předměty atd.trička v regálu obchodu

K čemu se hodí

Balení textilu v e-shopech – v České republice je evidováno http://www.zkouknito.cz/video_98811_barbie-pribeh-morske-panny několik stovek prosperujících firem, které nabízí textilní výrobky, ať už značkové, anebo ty levné dovážené z asijských trhů. Všechny expedují výrobky zákazníkům zabalené obvykle v kartonových krabicích, ale ty nejsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Přepravní společnosti s nimi nemusí zacházet zrovna v rukavičkách a vždy záleží na tom, jak důkladně je uvnitř krabic zboží zabaleno a vypolstrováno obalovou výplní. Obálky mohou být jak průhledné, tak i neprůhledné v různých barvách a velikostech. Výhodou je také velmi nízká cena u většího počtu odebraných kusů.
Balení trvanlivých potravin – v současné době roste zájem o předzásobování domácností trvanlivými potravinami, které podporují zdravý životní styl (vegetariánství a veganství). Patří sem kupříkladu celozrnné obiloviny (rýže, pohanka, jáhly, špalda), luštěniny, ořechy a ořechové směsi, mořské řasy, kořenící směsi, mořská sůl a sušené ovoce. To vše lze přepravovat a skladovat právě v obálkách a sáčcích z polyetylenu.textilní galanterie v obchodě
Citlivé dokumenty – pro odesílání citlivých dokumentů jsou igelitové obálky 2pack ideální, jsou naprosto diskrétní, obálka je před otevřením důkladně zajištěna a chrání obsah i před vlhkostí.
Domácí mazlíčci a zahradní osiva – granulovaná a sušená krmiva a krmné obiloviny se dobře skladují v obálkách, které chrání obsah před vnějšími vlivy a zabírají málo místa. Můžete tímto způsobem připravit krmnou směs pro drůbež a ptactvo, stejně tak zabezpečit zahradní travní a rostlinná semena.

0