Vestavěné skříně nabízí variabilní řešení

V ložnici sice netrávíme aktivní část dne, je to však velmi důležitý prostor, ve kterém trávíme jednu z nejdůležitějších třetin našeho života. Je to přinejmenším prostor, kde každý večer uleháme a ráno se probouzíme. I když si to mnoho z nás možná neuvědomuje a nevěnuje tomuto faktu patřičnou pozornost, kvalita prostředí ovlivňuje i samotnou kvalitu spánku. Aby celá ložnice působila útulným dojmem, je potřeba chytře řešit její prostor a úložné prostory v ní. Šikovně řešené úložné prostory dokáží s prostorem doslova zázraky, celá místnost bude působit vzdušně, a přesto ve skříních naleznete potřebný prostor pro uložení oblečení na denní nošení i sezónních kousků.

moderní ložnice

V posledních letech je velmi moderní ložnice stylizovat do světlých jemných odstínů bílé, takový je i dekor u313 Sten-skrine, který bude vaší ložnici jistě slušet.

Problémy se skladištěm ručníků, nekonečných komínků s oblečením nebo nechvalně známé položené oblečení na opěradlech postele snadno vyřeší funkční vestavěné skříně. Ty jsou velice variabilní a hodí se tak téměř do každé ložnice. Moderní vestavěná skříň navíc není jenom funkčním prvkem, ale může se stát stylovou dekorací, která oživí celý prostor. Celý prostor bude díky funkční skříni působit uceleně, odpadnou nepraktické a zdánlivě nevyužitelné rohy a zákoutí. Ba naopak vznikne spoustu úložného prostoru i v atypických ložnicích, se kterými se setkáváme velmi často.

Kvalitní postel je základ každé správné ložnice, to je pravda. Pokud je tedy postel prvek v ložnici ten nejdůležitější, hned v závěsu za ní bude šatní skříň. Mnoho z nás nevěnuje tomuto druhu nábytku příliš velkou pozornost, což je rozhodně chyba.

ramínka s oblečením

Vestavěné šatní skříně jsou vyráběny na míru potřebám zákazníka, uvnitř tak najdete propracovaný systém zásuvek, šuplíků a závěsných tyčí, které nabídnou ten největší komfort pro vaše oblečení.

0