Nebankovní hypotéka, kterou mohou získat i dlužníci

nebankovní hypotéka

Jestliže je pro vás produkt nebankovní hypotéka jediným řešením, které vám zbývá, abyste se dostali z dluhů, ve kterých jste se octli, je na čase, abyste se obrátili na naši společnost, kde vám můžeme pomoci a poskytnout vám zároveň nejlepší podmínky na trhu.

Nebankovní hypotéka

Naše Nebankovní hypotéka neřeší registry dlužníků, nezajímá nás vaše bonita ani nic jiného. Podmínkou, abyste úvěr získali, je, abyste vlastnili nemovitost nebo byli schopni ručit objektem třetí osoby, kterou poskytnete do zástavy. Jedná se o běžný postup v případě, že žádáte o jakýkoliv druh hypotéky, protože takový úvěr je vždy spjatý se zástavou nemovitosti.

Peníze použijte, na co chcete!

Jakmile vám úvěr poskytneme, je jen na vás, na co peníze použijete. Nezapomínejte však na to, že vám vzniká nový finanční závazek, Nebankovní hypotéka, kterou bude potřeba měsíčně splácet, proto dobře zvažte, co je nutné poplatit a v případě, že máte finanční potíže, uplaťte si všechny závazky, které je nutné a mějte jediný úvěr, který budete bezproblémově splácet, jinak si příliš nepomůžete.